Harmony Clean Flat Responsive WordPress Blog Theme

"lake expedition"

13:52 Kasia i Przemo 0 Comments Category :

Nie mam internetu... Przemo pracuje... i nie ma jak napisac o naszym wyjeździe...
ja w końcu znalazłam gdzies internet :P cos naskrobię

Wracając troszkę do łikendu :)

po wyjezdzie do Pragi postanowiliśmy że następny tak Gorący łikend spędzimy nad wodą...OK!
niech będzie Sława bądź Wieluń gdzies tamte okolice [ja to bym nawet powiedziała okolice Zielonej Góry]
Cóż, w piątek gdy się w końcu spotkaliśmy [i niebede mówić kto na kogo czekał ;p] kciuk do góry i po jakiejś chwili zatrzymuje sie pan i mówi że jedynie do Trzebnicy.... ale bez sensu... ;p [ja stamtąd przyjechałam..] jednak tak od słowa do słowa dochodzimy do tego ze pan to nie do Trzebnicy ale do Słupcy jedzie a stamtąd to juz niedaleko do Powidza [to akurat są, heh, okolice Poznania....] wysiadamy w Słupcy, kciuk do góry i jedziemy do Kosewa[?] piękne jeziorko.... niezbyt ciepło coprawda, w sumie to zaczyna się chmurzyć...:( rozbijamy namiot w jakimś domku :D i cóz... zaczyna padac..... na chwileczke przestaje... byśmy mogli z Przemem obejrzeć wpaniały zachód słońca... :D [to było miłe - przestało padac specjalnie poto:D]
rano... godzina 11 [Przemo odsypia] dalej zachmurzone niebo.. w sumie to znów pada.. a my na takiej wsi.. nic niema ani Internetu ani pogody... PORAŻKA..:D ale mamy siebie :)
po małym sniadanku wsiadamy w auto i jedziemy znów do Słupcy...[tam chyba nie moze byc az tak źle.....może mają jakiegos hot-spota... [?]cóż.. niestety... ani pogody ani nic... tylko My!
mapa w dłoń .. no to dokąd teraz?
Jest DECYZJA!! jedziemy do Poznania....!!!
- chciałam tylko zauwazyc ze my 3 tygodnie temu bylismy przejazdem w tym miescie i niespecjalnie bylismy zadowoleni z tej wizyty ale cóz moze zmienimy zdanie przeciez niemoze byc az tak źle...:)
jakaś chwlika... znów w aucie jednym, drugim wkońcu jedziemy prosto do Poznania...
Chłopak wysadza nas koło Starego Browaru [ przewspaniała galeria handlowa -ale to tylko i wyłaczni emoje zdanie... reszta z nas nielubi galerii handlowych :)]
Super przynajmniej powinni miec tu Hot-spot. Wypijamy dzikei temu wspaniała kawę w CoffeeHeaven 45 min korzystania z internetu wystarczyło nam jedynie do napisania 2 smsów...:)
i jak widać wystarczyło! odpisała nam Diana... która odrazu zaprosiła nas do domu! za co jej Bardzo gorąco dziękujemy... Pokazała nam piękny Poznań.... naprawdę zmieniłam zdanie co do tego miasta :) ah i najwazniejsze...!!! w Poznaniu była bardzo ładna pogoda... dopóki.. no własnie dopóki niedowiedziała sie ze zostajemy tu na noc.. :D odrazu sie zachmurzyło i zaczęło lać!!
Poznań ładne miasto ale trzeba wracać do domu...:D


na zdj. Przmo i Diana -niesamowita osoba która bardzo spontanicznie przyjęla nas do siebie :D

błędy może kiedyś Przemo pousuwa... jeśli nie... to musicie sie męczyć... :))

RELATED POSTS

0 comments